Bengt Arne Linderos oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT ARNE LINDEROS (1929-1989): Komposition, signerad BAL, olja på pannå, 51x60 cm

339539

2015-11-06