Ulla Skogh glasbricka

Ulla Skogh glasbricka
Ulla Skogh glasbricka
Ulla Skogh glasbricka
Ulla Skogh glasbricka
Ulla Skogh glasbricka
Ulla Skogh glasbricka

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULLA SKOGH AB NYBROFABRIKEN, Fröseke, 1949, bricka, signerad och daterad Ulla Skogh, blästrad dekor av Stocholmsvyer, längd 58 cm, bredd 31,5 cm

Bruksslitage

339547

2015-11-04