Tommy G Sundman olejmålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TOMMY G SUNDMAN (född 1952): Vinflaskor - "Chateau Gruaud Larose", monogramsignerad och signerad a tergo, olja på duk, ca 41x31 cm
Kuntoraportti
339553
Päivämäärä:
2015-11-04