Sängbord Bra Bohag
2015-11-04
339563
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1950/60-tal, Bra Bohag, fanérade i teak, höjd ca 55, 43x32 cm
Bruksslitage