Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DELPHIN MASSIER (1836-1907), piedestal med ytterfoder, Vallauris Frankrike, fajans, signerad Delphin Massier Vallauris, total höjd 95 cm
Nagg och mindre skador
339594
2015-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här