Coasters England

Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COASTERS, 2 st, England, pläter, genombrutna, dekor av lejonmaskaroner, höjd ca 16, invändig diameter 12 cm

Fotringar med bucklor, smärre ytskador

339617

2015-11-04