Fåtölj Louis XV-stil

Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ, Louis XV-stil, 1800-tal, ryggstöd med rotting, lös sittplymå klädd i läder, sitthöjd ca 47 cm

Zustandsbeschreibung

Renoverad, bruksslitage

339638

2015-11-04