Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, Louis XV-stil, 1800-tal, ryggstöd med rotting, lös sittplymå klädd i läder, sitthöjd ca 47 cm
Zustandsbeschreibung
Renoverad, bruksslitage
339638
2015-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner