Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

SPEGEL, rokoko, delvis förgylld och patinerad dekor, rocailler, ur väggfält, 2-delat glas, totalmått ca 147 x 56 cm

Skruvhål, slitage, sprickor, nagg

339641

2015-11-04