Klubbat för:
39 000 SEK
18 000 SEK
SPEGEL, rokoko, delvis förgylld och patinerad dekor, rocailler, ur väggfält, 2-delat glas, totalmått ca 147 x 56 cm
Skruvhål, slitage, sprickor, nagg
339641
2015-11-04