Trädgårdsmöbel trä och metall
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-talets mitt, bestående av: 2 soffor, 2 karmstolar, bord, vitmålad metall samt lackat trä, bordets höjd 68, 60 x 90 cm, soffornas längd ca 112 cm, sitthöjd 41,5 cm
Slitage, färgbortfall, smärre rost
339647
2015-11-04