Trädgårdsmöbel trä och metall

Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall
Trädgårdsmöbel trä och metall

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-talets mitt, bestående av: 2 soffor, 2 karmstolar, bord, vitmålad metall samt lackat trä, bordets höjd 68, 60 x 90 cm, soffornas längd ca 112 cm, sitthöjd 41,5 cm

Slitage, färgbortfall, smärre rost

339647

2015-11-04