Britt Mari Jakobsson

Britt Mari Jakobsson
Britt Mari Jakobsson
Britt Mari Jakobsson
Britt Mari Jakobsson
Britt Mari Jakobsson
Britt Mari Jakobsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITT MARI JAKOBSSON (1918-1992): "Schackpjäser i låda", monogramsignerad, olja på duk, utställningsetikett a tergo med originaltitel, 30x46 cm

339655

2015-11-04