Bordspendyl 1800-talets mitt

Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BORDSPENDYL, sent 1700-tal, Louis XVI, emaljerad urtavla med arabiska siffror, brons, delvis brännförgylld brons, sockel i sten, krönt av kvinnofigur

Nyckel saknas, dekorattribut saknas, stenen med smärre skador

339688

2015-11-04