Brosch ringar 18 k guld
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCH, 18 k guld, hårarbete, spår av emalj, i form av en lyra, 1800-tal, år och mästarstämplar saknas, RINGAR, 2 st., 18 k röd resp. vitguld, med blå stenar och 2 diamanter med rosenstenar resp. fasettslipade vita stenar och en blå sten, ringstorlek ca 16,5 mm, BROSCH, gulmetall, föreställande skurna löv
339691
2015-11-12