Brosch ringar 18 k guld

Brosch ringar 18 k guld
Brosch ringar 18 k guld
Brosch ringar 18 k guld
Brosch ringar 18 k guld
Brosch ringar 18 k guld
Brosch ringar 18 k guld
Brosch ringar 18 k guld
Brosch ringar 18 k guld

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, 18 k guld, hårarbete, spår av emalj, i form av en lyra, 1800-tal, år och mästarstämplar saknas, RINGAR, 2 st., 18 k röd resp. vitguld, med blå stenar och 2 diamanter med rosenstenar resp. fasettslipade vita stenar och en blå sten, ringstorlek ca 16,5 mm, BROSCH, gulmetall, föreställande skurna löv

339691

2015-11-12