Omega fickur

Omega fickur
Omega fickur
Omega fickur
Omega fickur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, fickur, stål, 1930-tal, romerska siffror, blånerade visare, diameter 47 mm

Urtavla med missfärgning, boett med bucklor

339708

2015-11-12