Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, fickur, stål, 1930-tal, romerska siffror, blånerade visare, diameter 47 mm
Urtavla med missfärgning, boett med bucklor
339708
2015-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här