Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Napoleon med trupper, monogramsignerad L.M., blyerts på papper, ca 17 x 28,5 cm
Zustandsbeschreibung
339712
2015-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner