Napoleon

Napoleon
Napoleon

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Napoleon med trupper, monogramsignerad L.M., blyerts på papper, ca 17 x 28,5 cm

Zustandsbeschreibung

339712

2015-11-04