Horace Vernet

Horace Vernet
Horace Vernet
Horace Vernet
Horace Vernet

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HORACE VERNET (1789-1863), Soldat, akvarell med täckvitt, signerad H Vernet, ca 45 x 28 cm

339725

2015-11-04