Tore Wideryd oljemålning
2015-11-04
339726
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TORE WIDERYD (1908-1992), olja på duk, "Herdekung", signerad "T Wideryd -64", 82,5 x 61,5 cm