Francois II

Francois II
Francois II

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Francois II av Österrike-Ungern, färgetsning, ca 31 x 22 cm

Gulnad längs passepartout, smärre fläckar

339754

2015-11-04