Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Francois II av Österrike-Ungern, färgetsning, ca 31 x 22 cm
Gulnad längs passepartout, smärre fläckar
339754
2015-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här