Stolar med djurmönstrad klädsel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 2 st, nyrokoko, skuren dekor, klädsel i leopardmönster (Boussac), samt zebramöster, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, nyklädda, en stol med lagningar

339762

2015-11-04