Stolar med djurmönstrad klädsel
2015-11-04
339762
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 2 st, nyrokoko, skuren dekor, klädsel i leopardmönster (Boussac), samt zebramöster, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, nyklädda, en stol med lagningar