Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, porslin, Kina, 1700-/1800-tal, powder blue, förgylld dekor med motiv av drake, bär Qianlongs märke, höjd ca 8 diameter ca 19,5 cm
Lagningar
339766
2015-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här