Skål powder blue

Skål powder blue
Skål powder blue
Skål powder blue
Skål powder blue
Skål powder blue
Skål powder blue
Skål powder blue
Skål powder blue

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1700-/1800-tal, powder blue, förgylld dekor med motiv av drake, bär Qianlongs märke, höjd ca 8 diameter ca 19,5 cm

Lagningar

339766

2015-11-04