Chiffonjé senempire Danmark

Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

CHIFFONJÉ, Danmark, senempire, omkring 1840, etikettmärkt "Snedkeres Meubel-Etablisement Kjöbenhavn", fanerad i mahogny och pyramidmahogny, höjd 157, 106 x 52 cm, nycklar finns

Bruksslitage

339772

2015-11-04