Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
CHIFFONJÉ, Danmark, senempire, omkring 1840, etikettmärkt "Snedkeres Meubel-Etablisement Kjöbenhavn", fanerad i mahogny och pyramidmahogny, höjd 157, 106 x 52 cm, nycklar finns
Bruksslitage
339772
2015-11-04