Ernfried Wahlqvist

Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Landskap med fors, signerad E. W, olja på duk, 34,5x50 cm

339795

2015-11-05