Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, lös bricka, 2 lådor i sargen, mahogny, höjd 51, 74x32 cm
Bruksslitage
339799
2015-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här