Eduard Wiiralt torrnål

Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): Virve, signerad och daterad E Wiiralt Viljandi 1943 i plåten, samt med blyerts "Vive-Knivnöd 1951, E Wiralt", torrnål, ca 35x31 cm

339803

2015-11-05