Lars Boethius olja på pannå

Lars Boethius olja på pannå
Lars Boethius olja på pannå
Lars Boethius olja på pannå
Lars Boethius olja på pannå

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): Stockholmsmotiv, signerad Lars Boethius, olja på pannå, 32x40 cm

339808

2015-11-05