Ellen Roosval olja

Ellen Roosval olja
Ellen Roosval olja
Ellen Roosval olja
Ellen Roosval olja
Ellen Roosval olja
Ellen Roosval olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLEN ROOSVAL VON HALLWYL (1867-1952): Naken kvinna med rött långt hår, signerad E. Roosval, olja på duk, 73x56,5 cm

339811

2015-11-05