Takarmatur Danmark

Takarmatur Danmark
Takarmatur Danmark

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOG & MØRUP, takarmatur,"Semi Tulip", 1900-talets andra hälft, Danmark, brunkerad, diameter ca 47 cm

Bruksslitage

339834

2015-11-05