Asea skrivbordslampa
Vollendet
2015-11-05
339840
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ASEA, skrivbordslampa, 1950-tal, grålackerad, höjd ca 110 cm
Slitage