Asea skrivbordslampa

Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASEA, skrivbordslampa, 1950-tal, grålackerad, höjd ca 110 cm

Slitage

339840

2015-11-05