Vas Edvin Öhrström

Vas Edvin Öhrström
Vas Edvin Öhrström
Vas Edvin Öhrström
Vas Edvin Öhrström
Vas Edvin Öhrström
Vas Edvin Öhrström

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, vas, Orrefors, slipgraal, dekor av ränder mot blå fond, signerad ORREFORS S.Graal Nr 1911 L Edvin Öhrström, höjd 16,5, längd 26,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre slitage

339849

2015-11-07