Vas Edvin Öhrström
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, vas, Orrefors, slipgraal, dekor av ränder mot blå fond, signerad ORREFORS S.Graal Nr 1911 L Edvin Öhrström, höjd 16,5, längd 26,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
smärre slitage
339849
2015-11-07