Apoteksskåp Kina

Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APOTEKSSKÅP, Kina, 1900-talets början, brunmålat med kinesisk text på lådorna, höjd 60, bredd 43, djup 19,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, skador

339851

2015-11-06