Mansporträtt 1700-tal
Closed
2015-11-05
339860
| Sold for | 28 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (fransk skola, 1700-tal), Porträtt av ung man, olja på duk, 63 x 52 cm
Krackeleringar