Mansporträtt 1700-tal

Mansporträtt 1700-tal
Mansporträtt 1700-tal
Mansporträtt 1700-tal
Mansporträtt 1700-tal

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (fransk skola, 1700-tal), Porträtt av ung man, olja på duk, 63 x 52 cm

Krackeleringar

339860

2015-11-05