Eric Grate
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIC GRATE (1896-1983): Abstrakt kompostition , stämpelsignerad Eric Grate, EA färglitografi, 29,5x21 cm,
ur Bokverk, Otto G. Carlsund - I fjärrperspektiv, bibliofilupplaga, Galerie Bel´Art, Stockholm, 1988
339882
2015-11-06