Eric Grate

Eric Grate
Eric Grate
Eric Grate
Eric Grate

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Abstrakt kompostition , stämpelsignerad Eric Grate, EA färglitografi, 29,5x21 cm,
ur Bokverk, Otto G. Carlsund - I fjärrperspektiv, bibliofilupplaga, Galerie Bel´Art, Stockholm, 1988

339882

2015-11-06