Linda Lysell

Linda Lysell
Linda Lysell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDA LYSELL (född 1947): Figurscen, signerad och daterad Linda Lysell -93, gouache, 29,5x42 cm

Kantslitage

339883

2015-11-06