Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, allmoge, 1800-tal, bemålat med motiv av blommor samt stadsmotiv, daterat 1850 höjd ca 105, bredd 108, djup 65 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador, slitage
339884
2015-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här