Allmogeskåp 1800-tal

Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, allmoge, 1800-tal, bemålat med motiv av blommor samt stadsmotiv, daterat 1850 höjd ca 105, bredd 108, djup 65 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador, slitage

339884

2015-11-06