Klubbat för:
60 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
VÄGGSKÅP, Norge, allmoge, 1800-tal, polykromt bemålad, höjd 131, bredd 90, djup 19 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, skador, lås saknas
339887
2015-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här