Väggskåp Norge

Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge
Väggskåp Norge

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VÄGGSKÅP, Norge, allmoge, 1800-tal, polykromt bemålad, höjd 131, bredd 90, djup 19 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, skador, lås saknas

339887

2015-11-06