Frimurarglas

Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas

Klubbat för:

5 000 SEK

3 000 SEK

FRIMURARGLAS, 12 st, 1900-talets första hälft, graverad dekor, höjd ca 8 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage, ordnar medföljer

339892

2015-11-06