Spelautomat 1900-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPELAUTOMAT, USA s.k. enarmad bandit, dekor Libertybell (märkt 1776), facklor och ugglor, ca 1930-tal, höjd 63, 40x38 cm
PROVENIENS: Nöjesfältet, Allmänagränd, Djurgården
Bruksslitage, skador
339900
2015-11-05