Spelautomat 1900-tal

Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal
Spelautomat 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELAUTOMAT, USA s.k. enarmad bandit, dekor Libertybell (märkt 1776), facklor och ugglor, ca 1930-tal, höjd 63, 40x38 cm
PROVENIENS: Nöjesfältet, Allmänagränd, Djurgården

Bruksslitage, skador

339900

2015-11-05