Byrå rokokostil
2015-11-06
339903
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ med överdel, utdragbar skiva, omkring år 1900, rokokostil, total höjd 104, bredd 70, djup 51 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador, slitage