Goldscheider
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLDSCHEIDER, figuringrupp, Wien, Österrike 1930-tal, i form av kvinna och man i maskeradkläder, flintgods, stämplad Goldscheider Wien MADE IN AUSTRIA samt instämplat 5517 361 16, höjd 36 cm
Krackelerad
339906
2015-11-05