Goldscheider

Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider
Goldscheider

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLDSCHEIDER, figuringrupp, Wien, Österrike 1930-tal, i form av kvinna och man i maskeradkläder, flintgods, stämplad Goldscheider Wien MADE IN AUSTRIA samt instämplat 5517 361 16, höjd 36 cm

Krackelerad

339906

2015-11-05