Allmoge 2 delar
2015-11-06
339907
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLMOGE, 2 delar, skål samt kubbstol i miniatyr, bemålade, 18/1900-tal, höjd 14-15 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador, slitage