Dörr Ulvsunda Slott

Dörr Ulvsunda Slott
Dörr Ulvsunda Slott
Dörr Ulvsunda Slott
Dörr Ulvsunda Slott
Dörr Ulvsunda Slott
Dörr Ulvsunda Slott

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÖRR, 1600-tal, furu, beslag i smide, 180x69 cm
PROVENIENS: Ursprungligen ur den fasta inredningen från Ulvsunda Slott, förflyttad till Ållonö 1906

Renoverad, kompletterad

339918

2015-11-05