Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DÖRR, 1600-tal, furu, beslag i smide, 180x69 cm
PROVENIENS: Ursprungligen ur den fasta inredningen från Ulvsunda Slott, förflyttad till Ållonö 1906
Renoverad, kompletterad
339918
2015-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här