Dorothea Tanning

Dorothea Tanning
Dorothea Tanning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOROTHEA TANNING (1910-2012): Komposition, signerad Dorothea Tanning, 38/100, färgetsning, ca 28x22 cm

Gulnader

339919

2015-11-06