Oidentifierad konstnär skulptur
2015-11-09
339925
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Mor och barn, monogramsignerad c/s?, gjutarstämpel Otto Meyer Fud., brons, höjd 16 cm
Små rispor på sidan av sockeln