Kamin

Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAMIN, 1800-talets slut, Drammens Jernstoberi No.73, på stativ, höjd ca 95 cm

Slitage, smärre skador, senare glas

339927

2015-11-05