Stolar nyrenässans
2015-11-05
339930
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, omkring 1900, nyrenässans, ek, sits och rygg med präglad dekor, sitthöjd 48 cm
Skador, lagningar