Stolar nyrenässans

Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, omkring 1900, nyrenässans, ek, sits och rygg med präglad dekor, sitthöjd 48 cm

Skador, lagningar

339930

2015-11-05