Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, omkring 1900, nyrenässans, ek, sits och rygg med präglad dekor, sitthöjd 48 cm
Skador, lagningar
339930
2015-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här